کشفیات عجیب مواد مخدر طی روزهای گذشته

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از گمرک ایران، سید روح اله لطیفی اظهار داشت: در روزهای اخیر، یک محموله پستی خرما که بنا بود از طریق پست به مقصد انگلستان ارسال شود، با بررسی همکاران گمرک در بخش امانات پستی، ۲۵۰ گرم تریاک که به صورت ماهرانه ای در بین خرماها جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

وی افزود: همکاران ما با مشکوک شدن به محموله ابر تشک که بنا بود به کانادا ارسال شود متوجه شدند که این ابرها آغشته به تریاک است و چهار کیلو و ۲۲۰ گرم ابر آغشته به تریاک نیز با صورتجلسه کشف در اختیار مقام ذیصلاح قرار گرفت.

کشفیات عجیب مواد مخدر طی روزهای گذشته

سخنگوی گمرک ایران توضیح داد: در دو محموله پستی دیگر به مقاصد انگلستان و استرالیا که به ترتیب کفش اسپرت و سبزی خشک شده بود ۲۳۷ عدد قرص دیانابول (در کف کفش جاسازی شده بود) و ۲ هزار عدد قرص متادون ۴۰ (در بین سبزی‌ها جاسازی شده بود) کشف و ضبط شد.

لطیفی در خصوص سایر کشفیات انجام شده گفت: کشف دو بسته حشیش به وزن ناخالص یک کیلو و ۵۰ گرم، در کانال سیم کشی زیر کانتینر کامیون ترکیه‌ای توسط مربیان سگ‌های موادیاب در گمرک بازرگان، کشف سلاح جنگی با مقادیر زیادی فشنگ در مرز پرویزخان و کشف ۸ بطری یک و نیم لیتری حاوی تریاک از اتوبوس مسافربری با هماهنگی سایر دستگاه‌ها در استان هرمزگان بخشی از کشفیات پرسنل گمرک در روزهای اخیر بوده است.

223227

مجله اینترنتی 2016

درباره ی hjgyik528659

مطلب پیشنهادی

پای سوئدی‌ها به اقتصاد ایران باز می‌شود

 هر چند در دوره برجام، بسیاری از شرکت‌های بزرگ اروپایی به ایران آمدند و در …